Strona główna » Historia naszej firmy
logo_Anmar_producent mebli

Zakład produkcyjny

Kurów, Łąkoć 5a
(3 km od Kurowa w stronę Michowa)
tel. 531 094 885

Puławy

ul. Lubelska 55

Studio kuchni:
tel. 793 017 983 , 883 129 100

Zwoleń

ul. Słowackiego 2
tel. 881 230 379

 Jesteśmy z Wami już od jakiegoś czasu, dlatego postanowiliśmy opisać historię powstania i rozwoju naszej firmy. Zapraszamy do lektury. :)

Powstanie firmy.

 W kwietniu 2008 roku odbył się remont sklepu meblowego w Puławach i to właśnie wtedy działalność rozpoczęła firma Anmar. Od tego momentu projektujemy, produkujemy i sprzedajemy meble o różnym przeznaczeniu.

Rok 2010 rokiem przełomowym. Produkcja mebli pod wymiar.

 W raz z biegiem czasu firma nabierała renomy i wielkości, dlatego rok 2010 jest rokiem przełomowym, to w trakcie jego trwania otworzyliśmy kolejny punkt naszej firmy – w Zwoleniu. Wyposażyliśmy także nasz zakład produkcyjny we wszystkie potrzebne maszyny. Również w 2010 roku uruchomiliśmy studio mebli pod wymiar w Puławach i rozpoczęliśmy projektowanie i produkcję mebli. Od tej pory nasze mebelki trafiają do najbardziej wymagających klientów i stają się nie standardowe, dobrane do każdego pomieszczenia. Decyzja o produkcji mebli pod wymiar została podjęta ze względu na dużą ilość pytań o takie meble i chęć spełnienia wysokich wymagań klientów. To nie koniec rewolucji która nastąpiła już 4 lata temu, wtedy również powstało biuro projektowe w Rykach, a także został zakupiony tartak, w którym na bieżąco są produkowane różnego typu materiały wykorzystywane przy produkcji naszych mebli. Rewolucja została zakończona. Firma rozpoczęła pracę pełną parą i tak było do roku 2012.

Rok 2012 i 2013.

 W tym roku cały dział produkcyjny został przeniesiony do Łąkoci i znajduje się tam do dzisiaj. W sierpniu 2013 roku rozpoczęła się i trwa do dzisiaj rozbudowa zakładu produkcyjnego. Jest on gruntownie przebudowywany i pojawiają się w nim najnowocześniejsze maszyny wykorzystywane do produkcji mebli.

Rok 2014.

 Firma uruchamia sklep internetowy. Od tej pory możliwe jest również zamówienie mebli przez Internet, z dostawą do domu. W naszej ofercie znalazły się najlepsze produkty czołowych polskich producentów mebli. Wprowadzamy nowości, promocje, rozwijamy się jak na XXI wiek przystało :)

Rozwój pracowników.

 W raz z biegiem rozwoju infrastruktury firmy, pracownicy również ulegają rozwojowi. Odbywają różnego typu szkolenia z zakresu produkcji i marketingu. To dzięki naszym ludziom z dumą możemy powiedzieć, że tworzymy i sprzedajemy wspaniałe meble na terenie Lubelszczyzny, a za sprawą sklepu WWW. również w całej Polsce. Nasi pracownicy mają niebywałe podejście do każdego klienta, a także nie zapominają o swoim profesjonalizmie. Połączenie bardzo dobrej, nowoczesnej infrastruktury i wykwalifikowanych pracowników powoduje, że powstające meble są również bardzo nowoczesne i ponadczasowe. Nie codziennie widujemy, aby w tak krótkim czasie powstało duże, dobrze prosperujące przedsiębiorstwo meblarskie, które współpracuje również z innymi, czołowymi firmami z tej branży.