Strona główna » Projektowanie wnętrz
logo_Anmar_producent mebli

Zakład produkcyjny

Kurów, Łąkoć 5a
(3 km od Kurowa w stronę Michowa)
tel. 531 094 885

Puławy

ul. Lubelska 55

Studio kuchni:
tel. 793 017 983 , 883 129 100

Zwoleń

ul. Słowackiego 2
tel. 881 230 379

Projektowanie wnętrz - projektowanie mebli, kuchni, łazienek

Firma Anmar z punktami w Zwoleniu i Puławach, prócz sprzedażą mebli i doradztwem w kwestii aranżacji wnętrz zajmuje się także projektowaniem wnętrz. Firma specjalizuje się w dziedzinie projektowania kuchni, ale aranżuje również inne pomieszczenia domowe o wysokim standardzie jakości i nowoczesności. Priorytetem dla naszych pracowników jest spełnienie wymagań klienta, wyjątkowe relacje z klientami i funkcjonalność zastosowanych rozwiązań

Etapy projektowania

Faza projektowania następuje zaraz po dokładnym pomiarze projektowanej kuchni, pokoju, czy też innego pomieszczenia i wykonywana jest przy pomocy najnowocześniejszego oprogramowania komputerowego, które jest używane przez wielu znanych projektantów wnętrz na całym Świecie.

Bogate doświadczenie w projektowaniu wnętrz

Duże doświadczenie, wyjątkowe traktowanie klienta przez pracowników i profesjonalizm sprawia, że dana
  • kuchnia,
  • sypialnia,
  • łazienka
powstaje w bardzo szybkim tempie i spełnia wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Indywidualne rozwiązania projektowe

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i, w zależności od typu pomieszczenia, stosujemy odrębne, wyjątkowe rozwiązania. Dzięki temu każdy nasz projekt jest wyjątkowy, na miarę XXI wieku, a często nawet wyprzedza swoją epokę.
Jeżeli planujecie remont mieszkania lub aranżujecie swój nowy dom, zlećcie projektowanie firmie Anmar, a na pewno będziecie zadowoleni!!

Podsumowując, nasze przedsiębiorstwo zajmuje się :

  • projektowaniem wnętrz,
  • projektowaniem mebli,
  • projektowaniem kuchni,
  • projektowaniem łazienek.

Staramy się trafić w sedno oczekiwań klientów, nie zapominając, że każdemu użytkownikowi pomieszczenia zależy, przede wszystkim, na praktyczności, funkcjonalności i nowoczesności pomieszczeń. Meble i wyposażenie innego typu rozmieszczamy w taki sposób, aby wszystkie warunki i wymagania zostały spełnione. Wnętrza to nasza pasja, a zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem!!

Jeżeli, zatem zastanawiasz się nad wyborem wykonawcy projektu swojego pomieszczenia, wybierz firmę Anmar!! Wystarczy, że zgłosisz się do jednego z naszych punktów sprzedaży w:
  • Puławach,
  • Kurowie,
  • Zwoleniu,
a zyskasz kompleksowy projekt swojego wnętrza.