Sprzęt AGD

Dobrany idealnie sprzęt AGD to rozsądna inwestycja

Propozycja Anmar obejmująca sprzęt AGD dotyczy również możliwości jego dopasowania do wybranych mebli. Aktualna gama ofertowa naszego sklepu w Puławach obejmuje wiele ciekawych propozycji w różnych przedziałach cenowych. Znajdziesz tutaj zarówno wyposażenie prostej, niewielkiej kuchni, jak też modele do znacznie bardziej obszernych pomieszczeń, w tym z wyspą. Dbamy o szeroki wybór, dostosowujemy się także do indywidualnych potrzeb.

Estetyczne i funkcjonalne

sprzęt agd
sklep agd
meble agd
agd kuchnia
agd
sprzęt agd
Czytaj więcej

W dzisiejszych kuchniach wygląd wyposażenia oraz aspekty praktyczne to pożądane połączenie. Zwłaszcza gdy zabudowa meblowa nie obejmuje w całości sprzętu AGD, wysuwa się on często na pierwszy plan, więc powinien mieć dobrze prezentujące się powierzchnie, fronty. Równie ważna jest funkcjonalność, a w obu tych kwestiach doskonale sprawdzają się wiodący producenci.

Specyfikację poszczególnych urządzeń warto sprawdzić także wybierając sprzęt do zabudowy, czyli taki, który na co dzień ukryty jest za frontami szafek i szuflad. Dotyczy to między innymi:

 • klasy energetycznej,
 • przyjazności środowisku,
 • trybu pracy ciągłej przy bardziej intensywnej eksploatacji.

Znając propozycje współczesnych producentów, z powodzeniem doradzamy Klientom. Często detale decydują o tym, na który model zdecyduje się przyszły użytkownik, dlatego udzielamy szczegółowych informacji, pomagamy w porównywaniu parametrów.

Jeden zakup sprzętu AGD, wiele wymiernych korzyści

Klienci z Puław i innych miast słusznie szukają rozwiązań, które świadczą o innowacyjności, podnoszą pracę w kuchni na wyższy poziom, usprawniają codzienne czynności. Znane dawniej systemy są stale udoskonalane, a opcje zarezerwowane wcześniej dla poszczególnych lokali usługowych, na przykład restauracji, stają się standardem. Widać to również na przykładzie dostępnego u nas asortymentu.

Warto odwiedzić nasz sklep, gdy chcesz wybrać:

 • piekarnik – dawniej jako nieodłączna część płyty gazowej, obecnie zwykle jako osobny sprzęt AGD do zabudowy; w nowych modelach zwraca uwagę:
  • obecność teleskopowych prowadnic dla maksymalnej wygody wysuwania półek,
  • mnogość opcji samoczyszczenia, od czyszczenia katalitycznego (w tylnej części komory znajdują się wkłady katalityczne, pochłaniające i rozpuszczające tłuszcz) po pyrolizę (urządzenie nagrzewa się do bardzo wysokiej temperatury, wypalając zabrudzenia i zmieniając je w prosty do usunięcia popiół);
  • opcja mikrofali, funkcja pary na wzór pieców konwekcyjno-parowych;
 • zmywarkę – na przykład z elektronicznym zmiękczaczem wody, funkcją opóźnionego startu, dodatkowym ramieniem spryskującym, możliwością podniesienia dolnego kosza, gdy jest wysunięty na zewnątrz zmywarki;
 • chłodziarkę, zwaną potocznie lodówką – ze specjalnymi komorami do przechowywania mięsa i ryb, stałą cyrkulacją powietrza, funkcją szybkiego chłodzenia i zamrażania, dystrybutorem wody;
 • płytę grzewczą – indykcyjna, ceramiczna lub elektryczna alternatywa dla płyty gazowej może mieć wiele udogodnień, na przykład automatyczne wykrywanie garnków, strefę kombi do gotowania w brytfance, blokadę rodzicielską, która uniemożliwia przypadkowe włączenie;
 • płytę gazową – nadal często wybieraną spośród sprzętu AGD zwłaszcza do kuchni, w których zdarzają się przerwy w dostawach energii elektrycznych albo gdy ma być podłączona do starszych instalacji, jeżeli posiada piekarnik elektryczny; od dawnych modeli różni się nowoczesnym wzornictwem;
 • zlew – w wersji jedno- lub dwukomorowej, z powierzchnią ułatwiającą czyszczenie bez zarysowań, wystarczająco głęboki; coraz częściej tradycyjne żeliwne i metalowe wersje zastępuje droższy, lecz bardziej elegancki granit;
 • baterię – między innymi z obrotową, wyciąganą wylewką, trwałością koloru i struktury przy częstym korzystaniu z gorącej wody; warto zwrócić uwagę chociażby na ekskluzywne wersje mosiężne.

O nowoczesnym sprzęcie AGD warto wiedzieć również, że jest projektowany na wiele cykli bezawaryjnego użytkowania, w tym również w warunkach przemysłowych, jeżeli odpowiednio dobierzesz model płyty grzewczej czy zmywarki. Zapraszamy po informacje w przypadku dodatkowych pytań.

Jesteśmy dostępni także w Zwoleniu

Z myślą o osobach, które w tej okolicy szukają wyposażenia kuchni, a dodatkowo mebli na wymiar, prowadzimy także w punkt w Zwoleniu. Mamy tutaj sklep oraz biuro projektowe, możemy przygotować projekt kuchni z uwzględnieniem poszczególnych sprzętów. To wygoda oraz oszczędność czasu, zwłaszcza gdy wybierzesz opcję z dostawą i montażem. Wystarczy jedna wizyta, aby zapewnić sobie komfort na długie lata.

Przyjazne wnętrza dzięki sprzętowi AGD

Idea tworzenia nowoczesnego sprzętu uwzględnia także różnorodne potrzeby przyszłych użytkowników. To między innymi możliwość korzystania na niepełnej mocy (specjalne programy uwzględniające częściowy załadunek pralki albo zmywarki), opcja opóźnionego startu lub programu znacznie szybszego przy tej samej efektywności.

Każdy model można z powodzeniem dostosować do mebli, które tworzymy w naszym zakładzie stolarskim niedaleko Kurowa. Zapraszamy do kontaktu po dodatkowe informacje, z przyjemnością pomagamy Klientom urządzającym swoje domy, mieszkania oraz kuchnie w miejscach pracy, obiektach wypoczynkowych i innych.

Menu