Systemy modułowe

Swoboda aranżacji wnętrz z meblami systemowymi

Meble systemowe, zwane również modułowymi, to rozwiązanie dostosowane do specyfiki każdego pomieszczenia. Możliwość swobodnego komponowania regałów, witryn, szaf, komód sprawia, że z powodzeniem zagospodarowujemy wnętrza w domach, mieszkaniach i miejscach pracy naszych Klientów. Wystarczy zachować spójność stylistyczną, aby całość wyglądała elegancko, dodawała klasy. To propozycja do salonu, pokoju dziennego, kuchni, sypialni i nie tylko. Warto poznać współczesne kolekcje lub skorzystać z opcji tworzenia mebli na wymiar.

Praktyczne zastosowania, wiele korzyści

meble modułowe
meble systemowe
system mebli
system modułowy
systemy modułowe
meble modułowe
Czytaj więcej

Wszystko, co wykonane w ramach danego zestawu, może być modułem, czyli elementem, który sprawdzi się również w innym miejscu, ponieważ nie jest pierwotnie na stałe zamontowane w danym układzie dolnej alb o górnej zabudowy. Co więcej, nie musi to być zabudowa – niektóre szafki słupki z szufladami czy półki można swobodnie przemieszczać, na przykład wraz z dodatkowym wyposażaniem pomieszczeń w sofę, kanapę, fotele.

Cechy charakterystyczne modułów to:

 • różne wielkości tych samych elementów:
  • dotyczy to na przykład szerokości szafek lub segmentów z szufladami;
  • w kuchni pod jednym blatem mogą być dzięki temu indywidualnie dobrane szafki, tej samej wysokości, które stworzą spójną całość;
 • łączenie konstrukcji otwartych i zamkniętych:
  • pasujące do siebie regały z frontami i korpusy otwarte to jeden z licznych przykładów takich połączeń,
  • mogą to być również meble modułowe z opcją dodania frontów, gdy w przyszłości będziesz potrzebować zakryć frontami widoczne półki;
 • idealne dopasowanie do wnętrz:
  • wystarczy wybrać serie oraz modele o konkretnych wymiarach, aby zagospodarować jedną ścianę, kilka ścian lub całą przestrzeń;
  • ma to znaczenie zarówno w małych mieszkaniach, jak też znacznie większych przestrzeniach domowych i biurowych.

Szeroka gama mebli systemowych dostępnych w Anmar w Puławach jest stale wzbogacana o nowe kolekcje sprawdzonych producentów. Aktualne trendy idą w parze z solidnością wykonania oraz zastosowaniem praktycznych akcesoriów meblowych (zawiasy typu cichy domyk) i okuć (dyskretne uchwyty korytkowe).

Od systemowych aranżacji po wyposażenie całych mieszkań

Propozycje systemowe warto przedstawić na konkretnych przykładach. To szereg możliwych zastosowań, lecz inaczej niż w przypadkowych zestawieniach różnych producentów, tutaj gwarantowana jest spójność.

Kuchnie – meble modułowe sprawdzają się doskonale, ponieważ często do kompletnego zestawu potrzebna jest na przykład dodatkowa szafka, szafa alb o segment, które będą pełnić rolę spiżarni, przechowalni dodatkowych naczyń, sprzętów. Możliwość dobrania takiego mebla w tej samej wersji kolorystycznej i stylistycznej to wygodne rozwiązanie.

Salon, pokój dzienny, opcjonalnie pomieszczenie łączone z kuchnią/aneksem kuchennym – różnorodność modułów pozwala odpowiednio zagospodarować zarówno wnętrza standardowe, jak i nietypowe. Skosy oraz wąskie przestrzenie to jedne z problematycznych miejsc, w których rozwiązania systemowe sprawdzają się doskonale.

Nasi Klienci doceniają wygodę, czyli możliwość szybkich modyfikacji, w tym:

 • przesuwania lub przewieszania w inne miejsce,
 • usuwania zbędnych szafek, półek w dowolnym momencie,
 • dodawania kolejnych modułów zależnie od potrzeb,
 • usuwania lub dodawania frontów.

Rozwiązania modułowe występują zarówno w wersji ekonomicznej, na bazie płyt drewnopochodnych, jak też bardziej ekskluzywnej – wykonanej z litego drewna. Niezależnie od materiału dodają wnętrzom estetyki, spełniają swoje zadanie.

Wiele opcji do wyboru również w Zwoleniu

Jeżeli dogodniejszą lokalizacją jest dla Ciebie Zwoleń, zapraszamy do naszego sklepu meblowego. Zarówno stałe ekspozycje, jak też możliwość zapoznania się z aktualnymi katalogami współpracujących z nami producentów to obszerna baza inspiracji. Zapewniamy różnorodność asortymentu, doceniają to nasi dotychczasowi i obecni Klienci.

Mamy tutaj również biuro projektowania mebli, tworzymy indywidualne wizualizacje, więc pomagamy również w sytuacji, gdy odwiedzająca nas osoba nie zdecydowała się na żadną z gotowych propozycji. Służymy doświadczeniem, znajomością trendów, dostępem do materiałów wysokiej jakości.

O meblach systemowych warto porozmawiać z doradcą

Nasze sklepy meblowe w Puławach i Zwoleniu, a także stolarnia niedaleko Kurowa to miejsca, w których pracują osoby z niezbędnym doświadczeniem. Niezależnie od tego, czy szukasz gotowych propozycji, czy wybierasz indywidualny projekt i wykonawstwo na wymiar. Zaproponujemy Ci dogodne opcje w rozsądnej cenie. Podejmujemy się również realizacji nietypowych, wieloetapowych. O szczegóły możesz zapytać także kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

Menu