Od pracy stolarza po profesjonalny montaż mebli

Tworzenie mebli kuchennych, szaf do zabudowy oraz meblowego wyposażenia innych pomieszczeń wymaga znajomości materiałów, a także umiejętności ich obróbki i łączenia. Wsparciem współczesnego stolarza jest nowoczesny park maszynowy, sprawdzeni dostawcy. W Anmar w Zwoleniu możesz zobaczyć nasze przykładowe realizacje, zlecić projekt i wykonanie mebli wraz z montażem. Od 2008 roku prowadzimy zakład stolarski, mamy więc długoletnie doświadczenie.

Wszystko sprzyja współczesnemu stolarzowi

Niezależnie od rodzaju i wielkości pomieszczenia odpowiednio przygotowana zabudowa stanowi połączenie ciekawego wyglądu z walorami praktycznymi. Widać to także na przykładzie prac Anmar.

profesjonalny montaż mebli
meble od stolarza
montaż mebli
meble na zamówienie
praca stolarza
profesjonalny montaż mebli
Czytaj dalej

Podczas realizowania poszczególnych zleceń mamy do dyspozycji:

  • szeroką gamę materiałów – tworzymy między innymi z litego drewna, płyt drewnopochodnych, a w przypadku blatów kuchennych i łazienkowych wykorzystujemy także solidny, niezwykle trwały granit,
  • bogactwo rodzajów wykończeń – od klasycznych frontów półmatowych poprzez akrylowe z efektem szkła i wyraźnym blaskiem po ciekawe struktury, na przykład charakterystyczną strukturę wzorowaną na betonie,
  • niezawodne okucia i akcesoria meblowe – okucia to między innymi znane i cenione prowadnice oraz zawiasy zapewniające tzw. cichy domyk, a z akcesoriów meblowych na przykład uchwyty korytkowe, wkomponowane we fronty,
  • solidne maszyny i urządzenia – tworząc zarówno pojedyncze komody czy meblościanki, jak też całkowite zabudowy pomieszczeń, możemy zapewnić precyzyjną obróbkę materiałów, dokładne cięcie na wymiar, trwałe łączenie.

W naszym zakładzie stolarskim powstają meble zaprojektowane w Studio Anmar w Puławach, ale też systemy z projektów otrzymanych od Klientów. Może to być również połączenie dwóch opcji, czyli wzór powierzony, z modyfikacjami zaproponowanymi przez naszych projektantów dla zwiększenia estetyki czy funkcjonalności.

Inspirujemy i pomagamy stworzyć atrakcyjną przestrzeń

Wszechstronność naszych usług polega na tym, że dysponujemy wszystkim, co niezbędne do wyposażenia wnętrz. Realizacje dotyczące całych mieszkań, domów oraz innych obiektów mogą zatem obejmować kilka lub wszystkie z poniższych propozycji.

Po pierwszemeble na wymiar. To główna dziedzina, w której tworzymy na potrzeby osób prywatnych, firm, instytucji, obiektów wypoczynkowych, handlowych. Gdy nie odpowiadają Ci gotowe rozwiązania albo jeżeli pomieszczenia są nietypowe, nieustawne, indywidualne wykonanie w zakładzie stolarskim będzie odpowiednią opcją.

Po drugie – meble gotowe. W sklepie meblowym Anmar w Puławach prezentujemy ciekawe kolekcje i modele uznanych producentów, w tym również kanapy, narożniki, sofy, fotele, biurka, witryny i wiele innych. W przypadku systemów modułowych możesz także uzupełnić zestawy wykonane przez stolarza, które masz już w domu.

Po trzecie – wyposażenie i sprzęt AGD. Ciekawy design zlewów i baterii kuchennych, a także okapów oraz płyt grzewczych, szeroka gama sprzętów, w tym do zabudowy, na przykład nowoczesnych i funkcjonalnych lodówek, zmywarek, okapów. Mamy także baterie łazienkowe oraz AGD do łazienki.

Zamówienie możesz złożyć również w Zwoleniu

Dla wygody Klientów jesteśmy także w Zwoleniu – prowadzimy tutaj od lat sklep meblowy oraz studio projektowania mebli, przyjmujemy też zlecenia realizacji indywidualnych. Tak wygodne połączenie kilku usług w jednym miejscu sprawia, że możesz wybrać spośród wielu mebli gotowych, a jeżeli z określonych przyczyn będziesz jednak potrzebować stworzonej indywidualnie zabudowy, złożysz zamówienie u naszych pracowników. Podstawą każdej takiej współpracy są szczegółowe ustalenia. Dzięki temu docelowe wyposażenie kuchni, salonu czy pokoju dziecięcego wpisuje się w potrzeby domowników. Podobnie w przypadku wnętrz biurowych – powstają aranżacje sprzyjające wygodnemu korzystaniu z poszczególnych mebli oraz sprzętów. Dopracowane projekty trafiają do naszego zakładu stolarskiego, mamy więc pieczę nad całością procesu produkcji.

Solidny stolarz zadba o szczegóły

Cechą charakterystyczną każdej zabudowy Anmar jest precyzja wykonania, trwałość zamocowań oraz estetyka całości. Prowadząc dwa biura projektowania mebli, dwa punkty sprzedaży mebli gotowych, a także mając własny zakład produkcyjny (niedaleko Kurowa) możemy z powodzeniem podejmować się również zaawansowanych, wieloetapowych zadań.

Warto poznać nas bliżej – zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego oraz do wizyt osobistych. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Menu