Stoły i krzesła

Solidne stoły i krzesła w wersji gotowej lub tworzone na wymiar

Dopasowanie stołów i krzeseł do konkretnych wnętrz jest proste dzięki różnorodności wzorów, form, kolorystyki. W ofercie Anmar znajduje się wiele ciekawych propozycji zarówno do przestronnych salonów, jak też znacznie mniejszych aneksów kuchennych. Całość może być minimalistyczna, prosta, ponadczasowa albo bardziej dekoracyjna. Pomagamy Klientom z Puław i innych miast wybrać to, co pasuje do ich domów, mieszkań, biur.

Od płyt MDF poprzez lite drewno po metal

Horus meble
jadalnia
Joseph meble
krzesła
zestaw ckrzeseł
Horus meble
Czytaj więcej

O stabilności tych mebli decyduje solidność ich konstrukcji oraz jakość zastosowanych materiałów. Umiejętne połączenie poszczególnych elementów jest standardem w profesjonalnych zakładach stolarskich. Gotowe zestawy z naszych sklepów meblowych tworzone są przez doświadczonych producentów, co przekłada się na rzeczywistą trwałość.

Materiały i surowce do tworzenia stołów to między innymi:

 • płyty MDF:
  • lakierowane lub laminowane,
  • fornirowane, czyli pokryte cienkimi płatami drewna,
 • drewno:
  • klejone warstwowo
  • lite, bez dodatkowych powłok, ewentualnie lakierowane.

Krzesła, poza konstrukcją z drewna lub metalu, mają miękkie siedzisko, a także miękkie lub twarde oparcie. Część wykończona materiałem jest zwykle:

 • gładka, pikowana lub prążkowana lub z innym wzorem wyznaczonym za pomocą stebnowań lub dodanych specjalnych guzików tapicerskich;
 • wykonana z weluru, innej tkaniny, skóry lub tzw. ekoskóry; obecnie coraz więcej producentów oferuje modele wykończone materiałami z recyklingu;
 • dopasowana stylistycznie do samego krzesła lub całego zestawu, na przykład nowoczesnego, retro, glamour,

Tak jak w przypadku innych propozycji z naszego asortymentu, tak i tutaj możliwe jest skomponowane zestawu lub osobny zakup poszczególnych mebli. Opcjonalnie dobranie osobno stołu i krzeseł, lecz takich, które będą komponować się ze sobą za sprawą kolorystyki konstrukcji.

Wersja gotowa albo szybkie modyfikacje zależnie od potrzeb

Znacznym udogodnieniem jest możliwość zamówienia w naszej siedzibie w Puławach odpowiedniej wersji kolorystycznej i sposobu wykończenia, gdy ma to być wykonane indywidualnie, na zamówienie. Z tej propozycji korzystają często osoby, które potrzebują nietypowych wymiarów blatu, opcji jego wielokrotnego rozkładania, możliwości ułożenia na nim dekoracyjnej szyby.

W kwestii krzeseł dotyczy to, poza wspomnianymi wyżej aspektami, również doboru pianki tapicerskiej na siedzisko. Wyparła ona stosowane dawniej gąbki, a zróżnicowana struktura sprawia, że do wyboru są wersje poliuretanowe bardziej miękkie lub twarde. Im wyższa liczba T, tym twardsze siedzisko, wartości to zwykle od T20, czyli pianki bardzo miękkiej do T40 – twardej. Warto wybierać wersje ze strukturą otwartokomórkową, oddychającą, która podnosi komfort użytkowania.

Istotne cechy współczesnych propozycji

Atutem nowoczesnych stołów i krzeseł jest łatwe czyszczenie zarówno z codziennego kurzu, jak też zabrudzeń różnego pochodzenia. Stosowane obecnie materiały nie odbarwiają się, a siedziska po ręcznym czyszczeniu lub profesjonalnym praniu wyglądają jak nowe. To również koncepcja producentów, którzy rozumieją potrzebę długoletniego użytkowania, zwłaszcza w przypadku droższych mebli, będących często sporą inwestycją z punktu widzenia domowego budżetu.

Ma to znaczenie również w przypadku mebli biurowych. Są one wprawdzie mniej eksploatowane, gdy znajdują się na przykład w sali konferencyjnej, lecz także od ich stabilności, estetyki i solidnego wykończenia zależy, jak długo posłużą firmie. Warto wybierać z kolekcji będących przykładem elegancji, aby dodatkowo wpłynąć pozytywnie na wizerunek firmy, również w oczach potencjalnych kontrahentów.

Ponadczasowy wzór drewna

Klienci mający dylemat odnośnie rodzaju konstrukcji krzeseł lub stołów decydują się często na drewno lub jego odwzorowania. Wynika to z faktu, że w obecnej gamie ofertowej zarówno Anmar, jak też innych producentów, z którymi współpracujemy i proponujemy ich gotowe rozwiązania, drewno oraz jego pochodne mają wiele ciekawych form. Może to być:

 • klasyczne wyraziste usłojenie, charakterystyczne między innymi dla rodzimych gatunków,
 • brak widocznych słojów, dzięki czemu struktura wydaje się bardziej jednorodna,
 • nietypowe wybarwienie w przypadku zastosowanych fornirów, na przykład sosny bielonej, w której dominują szarości.

Poznając bliżej wszystkie dostępne propozycje bez trudu znajdziesz wersje odpowiednie do swojego mieszkania, domu, miejsca pracy. Możesz oczekiwać połączenia estetyki, ergonomiczności, a także rozsądnych cen. Branża meblowa od lat jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Jeżeli bliżej jest sklep w Zwoleniu

Prowadzimy obecnie trzy punkty, w których między innymi oferujemy sprzedaż. Nasz sklep meblowy oraz studio projektowania w Zwoleniu to miejsce idealne do poznania ciekawych propozycji krzeseł i stołów, a gdy mimo szerokiego wyboru będziesz potrzebować mebli bardziej spersonalizowanych, zamówisz je tutaj, korzystając z usługi projektowania. Taka współpraca również przebiega sprawnie, terminowo, a do wykonania stołów i krzeseł wykorzystujemy sprawdzone materiały.

Bez odwiedzania innych naszych punktów zamówisz tu również meble kuchenne, dlatego warto nas odwiedzić także wtedy, gdy do urządzenia jest więcej pomieszczeń i potrzeba fachowego wsparcia.

Nasza oferta zawsze na czasie

Czy to modele gotowe, czy wersje stworzone w naszym zakładzie produkcyjnym niedaleko Kurowa, gwarantujemy wysoką jakość. To priorytet, w ramach którego starannie przeprowadzamy każdy etap wyposażania naszych sklepów meblowych (od nawiązania współpracy z producentami po selekcję oferowanych przez nic modeli), a także tworzenia stołów i krzeseł od podstaw.

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania, zapraszamy do wizyty w naszych punktach, a także do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Menu