Szeroki wybór i rozsądne ceny w naszym sklepie meblowym

Sklep meblowy Anmar w Puławach prowadzimy na potrzeby osób, które szukają gotowych rozwiązań. Dostępne są tutaj pojedyncze modele oraz całe zestawy, można więc z powodzeniem zagospodarować dowolną przestrzeń. Współpracując z doświadczonymi producentami wiemy, że dostępny asortyment to solidne materiały, precyzyjne wykonanie oraz możliwość dostosowania poszczególnych elementów do indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

Propozycja godna rozważenia

Takie zakupy to oszczędność czasu, ponieważ jedna wizyta wystarczy, aby skorzystać z fachowego doradztwa, zwłaszcza gdy zamierzasz dopiero podjąć decyzję, co znajdzie się w Twoim domu, mieszkaniu czy miejscu pracy. Nasza kadra doskonale zna cechy poszczególnych mebli, ich dodatkowe wyposażenie, możliwość dostosowania do sprzętu RTV, AGD oraz innych urządzeń. Klienci chętnie wybierają również opcję kompleksowego wyposażenia od mebli po sprzęt.

Zakup całości w salonie meblowym oznaczać może także bardziej atrakcyjne ceny w porównaniu z oddzielnym kupowaniem poszczególnych elementów. Producenci dostarczający nam konkretne modele i zestawy dbają o spójność wizualną, a jeżeli będziesz potrzebować dodatkowych funkcjonalności w meblach, możemy uzupełnić gotowe wersje udogodnieniami stworzonymi na zamówienie w naszym zakładzie stolarskim.

Połączenie sklepu i salonu meblowego, pełna gama usług

Prowadząc sklep meblowy w Puławach dbamy także o opcje dostępne w salonie, czyli ekspozycję. Klienci mogą dzięki temu obejrzeć interesujące ich modele lub zestawy, zobaczyć jak wyglądają w rzeczywistości, nie tylko na zdjęciach.

Możesz tutaj wybrać między innymi:

To zaledwie początek całej listy, dlatego niezależnie od aktualnych potrzeb warto odwiedzić nas lub skontaktować się mailowo albo telefonicznie. Znajdziemy ciekawe propozycje zgodnie z Twoimi potrzebami.

Stawiamy na jakość, dbamy o profesjonalność usług

Znając specyfikę drewna oraz materiałów drewnopochodnych wiemy, na co należy zwracać uwagę, aby rozwiązania oferowane w salonie meblowym Anmar można było uznać za długofalową inwestycję. Obecnie dobór materiałów i surowców, zaawansowane parki technologiczne oraz dostęp do solidnych okuć i akcesoriów sprawiają, że każda szafka czy szuflada wyróżnia się:

  1. trwałością – początkiem uzyskania tego rezultatu jest odpowiedni proces produkcji płyt meblowych, bazujący na sprawdzonych materiałach drewnopochodnych, natomiast w przypadku drewna kluczem jest sezonowanie oraz precyzyjna obróbka;
  2. stabilnością – wpływ na to mają między innymi wysokiej klasy zawiasy i prowadnice, które sprawiają, że nawet przy najbardziej masywnych frontach szafek albo przy maksymalnym obciążeniu szuflad obsługa będzie lekka i bezproblemowa;
  3. estetyką – za sprawą ciekawych form wykończenia, na przykład satynowymi lub matowymi laminatami, fornirem; mogą to być również surowce bez dodatkowych warstw wykończeniowych, typu granitowe blaty kuchenne, drewniane fronty.

Wygoda zakupów w sklepie stacjonarnym jest nadal doceniana przez wielu Klientów, dlatego z przyjemnością prowadzimy nasz punkt w Puławach, dbając o dostawy mebli o powyższych cechach.

Ciekawe propozycje również w Zwoleniu

Drugim naszym punktem sprzedaży jest Zwoleń. Tutaj również warto przyjść i poznać aktualny asortyment, a jeżeli zdecydujesz się na realizację indywidualną – zamówić projekt i wycenę. Przyjmujemy zlecenia między innymi na kuchnie, które często ze względu na konieczność dopasowania do nietypowych wnętrz (skosy, wnęki) wymagają zastosowania ponadstandardowych rozwiązań. O szczegółach poinformujemy Cię w naszym sklepie.

Zapraszamy do sklepu i salonu, służymy fachową pomocą

Sektor meblowy rozwija się nieustannie, zapewnia odpowiedzi na różne zapotrzebowania. W określonym budżecie pozwala wybrać spośród wielu propozycji gotowych, a przy nieco większych nakładach finansowych skorzystać z opcji na wymiar. Prowadząc od lat punkty sprzedaży z biurem projektowym, a także tworząc w naszym zakładzie stolarskim niedaleko Kurowa, z powodzeniem wpisujemy się w potrzeby Klientów.

Poznaj nas bliżej i znajdź idealne wyposażenie do Twoich wnętrz, zapraszamy. Dodatkowych informacji udzielamy także telefonicznie oraz mailowo.

Zakład produkcyjny i studio mebli

Studio mebli kuchennych i sklep meblowy

Studio mebli kuchennych

Menu