Kuchnie na zamówienie

Współczesne kuchnie pod wymiar – połączenie estetyki i ergonomii

Zasada projektowania kuchni pod wymiar pozostaje niezmienna od lat. Gotowe wnętrze ma zachęcać do spędzania w nim czasu, umilać codzienne rytuały, a przy tym sprawiać, że czynności związane z gotowaniem czy sprzątaniem przebiegną szybko i sprawnie. Tworząc meble do domów i mieszkań naszych Klientów uwzględniamy wszystkie te potrzeby, zapewniając jednocześnie solidne materiały oraz wysoką jakość wykonania. Proponujemy również innowacje dotyczące wzornictwa oraz elementów wyposażenia.

Z Anmar urządzisz idealne wnętrze

kuchnia na zamówienie
kuchnia na wymiar
kuchnia
realizacja kuchni na zamówienie
kuchnia wyspa
kuchnia na zamówienie
Czytaj więcej

Meble kuchenne powinny być takie, jakich oczekuje Klient. To dla nas priorytet zarówno podczas ustalania szczegółów danego zamówienia, jak też prac w biurze projektowym. Szeroka gama dostępnych materiałów, rodzajów wykończenia, możliwości zastosowania elementów dodatkowych sprawiają, że stworzone przez nas meble są zawsze dopasowane do konkretnych kuchennych wnętrz.

Możesz zamówić u nas zabudowę:

 • w dowolnym stylu – od klasycznego poprzez minimalistyczny czy rustykalny po nowoczesny, glamour,
 • stonowaną lub kolorową – chociaż w obecnych realizacjach przeważa biel, czerń i odcienie szarości, to chętnie podejmujemy się także tworzenia mebli w żywych barwach,
 • z drewna lub innych materiałów – poza drewnem stosujemy także płyty MDF, HDF oraz innych materiałów drewnopochodnych,
 • w wersji podstawowej lub wyposażoną w:
  ◦ prowadnice i zawiasy typu „cichy domyk”,
  ◦ zawiasy „push to open” (fronty bez typowych uchwytów, otwierają się po naciśnięciu),
  ◦ wbudowane multiboxy z gniazdami elektrycznymi, portem USB, ładowarką indukcyjną,
  ◦ oświetlenie podszafkowe, wewnątrz szafek z przeszklonymi frontami i inne,
 • z dopasowanym sprzętem AGD – dzięki współpracy z wiodącymi producentami możemy wyposażyć Twoją kuchnię również w lodówkę, zmywarkę, okap i inne urządzenia.

Współczesne rozwiązania pozwalają łączyć ze sobą wysoką jakość materiałów oraz solidność wykonania całości. Dysponując odpowiednim parkiem maszynowym z powodzeniem odpowiadamy na potrzeby Klientów.

W kuchniach pod wymiar znaczenie mają detale

Podejmując się takich realizacji mamy niemal nieograniczone pole działania w kwestii doboru materiałów, systemów i rozwiązań, które wpisują się w indywidualne potrzeby przyszłych użytkowników. Uwzględniając wielkość pomieszczenia oraz jego specyfikę, można zaprojektować wyposażenie z uwzględnieniem wszystkich szczegółów.

Po pierwsze, ważne jest samo wnętrze, czyli:

 • mniejsza lub większa powierzchnia, na potrzeby której powstaje projekt – im więcej miejsca, tym więcej mebli zwykle powstaje do danej zabudowy, natomiast wyzwaniem są również pomieszczenia niewielkie, bardzo wąskie czy bez okien,
 • obecność skosów – mieszkanie na poddaszu można umeblować idealnie poprzez precyzyjne dopasowanie kształtu poszczególnych segmentów do wysokości ścian kolankowych i kąta nachylenia dachu, aby rozsądnie zabudować wybrane ściany,
 • odrębność lub połączenie z salonem, jadalnią – osobne, zamykane pomieszczenie nie jest już od lat standardem, często projektując otwartą kuchnię na zamówienie konieczne jest dostosowanie jej do stylu sąsiadującego salonu czy innego pomieszczenia.

Po drugie, istotna jest liczba, rodzaj i przeznaczenie blatów:

 • poza standardowym blatem roboczym oraz częścią na wpuszczany zlewozmywak, może to być dodatkowy blat pod oknem na szafkach dolnej zabudowy, a także blat wyspy,
 • w niewielkich kuchniach część blatu może jednocześnie pełnić rolę stolika, jeżeli zamiast szafek będzie pod nim miejsce na krzesła, taborety czy hokery,
 • w powszechnym użyciu są płyty MDF fornirowane, laminowane lub lakierowane, lecz mamy w ofercie również szlachetny i ponadczasowy granit.

Wśród naszych Klientów są osoby, które przychodzą do nas z gotowym projektem lub koncepcją, a także takie, które chcą całkowicie zdać się na nasze doświadczenie i powierzyć część działań projektantom Anmar. W obu przypadkach jesteśmy do dyspozycji.

Złóż zamówienie podczas wizyty w Zwoleniu

Nieustanny rozwój i zapotrzebowanie rynkowe sprawiło, że działamy aktywnie w trzech miejscowościach. Zwoleń to siedziba naszego biura projektowego, możesz tutaj zamówić również kuchnie pod wymiar. Wystarczy jedno spotkanie, aby powstała ciekawa wizja wyposażenia wnętrz Twojego domu lub mieszkania – zarówno jednego pomieszczenia, jak i całości.

Projektując meble na co dzień, mamy do dyspozycji wiele realnych, użytecznych rozwiązań, które zastosowane w poszczególnych zabudowach pozwalają domownikom oszczędzać czas. Czy to poranne przygotowania do szkoły i pracy, czy większe przedświąteczne gotowanie, wszystko można zrobić szybciej, gdy sprzyja temu układ mebli oraz ich funkcjonalność.

Inwestycja godna rozważenia

Tworzone indywidualnie meble szybko wpisały się w kanon urządzania wnętrz i nadal są propozycją chętnie wybieraną w przypadku mniejszych oraz większych realizacji. Nasz zakład niedaleko Kurowa przyjmuje takie zlecenia, zapewniając dbałość o szczegóły na każdym etapie prac. Dzięki temu korzystając z naszych usług będziesz mieć pewność, że po montażu wszystko będzie wyglądać estetycznie, zachowa trwałość na lata.

Warto skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, zapraszamy. Z przyjemnością pokażemy nasze dotychczasowe realizacje i porozmawiamy o Twoich potrzebach.

Menu