Meble pokojowe

Do salonu, pokoju dziennego i innych pomieszczeń

Specyfika współczesnych rozkładów domów i mieszkań, a także funkcjonalność poszczególnych wnętrz sprawia, że trudno o jedną definicję mebli pokojowych. Mogą to być zarówno meble do pokoju dziennego, czyli bardziej użytkowej wersji salonu, jak też do pomieszczeń łączonych z aneksem kuchennym. Zwykle jednak mowa o meblościankach, regałach, witrynach, komodach i szafach, które dzięki odpowiednio dobranej wielkości dobrze wpisują się w projekt wnętrza, podnoszą jego estetykę, dają wiele miejsca do przechowywania.

Całe zestawy lub pojedyncze elementy

mable baltica
meble do pokoju
meble pokojowe
salon
salon baltica
mable baltica
Czytaj więcej

Również tutaj można zastosować podział, który pozwala dokładniej poznać meblowy asortyment dostępny w salonie sprzedaż Anmar w Puławach. Dotyczy to rozwiązań skomponowanych jako całość, a także modułów, które można niemal dowolnie ze sobą zestawiać, rozbudowując w przyszłości dany komplet, na przykład gdy potrzebujesz miejsca na dodatkowy sprzęt RTV albo gdy dziecko dorasta i potrzebuje dodatkowej szafy. Zależnie od potrzeb warto więc wybrać:

  1. kompletowanie elementów z jednej kolekcji – zwykle całość jest odpowiednia do dużego salonu, natomiast przy mniejszym metrażu nie trzeba kilku witryn, komód i dużych regałów. Swoboda wybierania z całych kolekcji to komfort ceniony przez Klientów, optymalizacja kosztów i efekt zgodny z oczekiwaniami;
  2. meble modułowe – jest to wersja pośrednia pomiędzy pojedynczymi elementami mebli pokojowych a całą kolekcją, dodatkowo bez trwale połączonych zestawień, jak ma to miejsce w przypadku niektórych meblościanek (na przykład trwałe połączenie szafek długimi poziomymi półkami). Tutaj moduły, na przykład w postaci szafek RTV, witryn, komód, można zestawiać dowolnie;
  3. meblościanki – oferowane jako cała kompozycja, w której znajduje się wszystko, co niezbędne do zagospodarowania danej ściany lub pomieszczenia. Zwykle składają się one z szafki RTV, otwartego regału, jednej lub kilku szafek wiszących, półek. Do większych pomieszczeń odpowiednia będzie też komoda, szafa, ewentualnie stół i krzesła z tej samej kolekcji lub gamy kolorystycznej.

Z meblami pokojowymi dostępnymi obecnie w sprzedaży możesz dodać wnętrzom charakteru, podkreślić konkretny styl, powiększyć optycznie przestrzeń dzięki odpowiednio dobranym formom i kolorom. Nasi doradcy służą fachową pomocą.

Meble pokojowe na zamówienie jako ciekawa alternatywa

Chociaż Anmar zaczynał tworząc meble kuchenne, z powodzeniem rozszerzyliśmy produkcję na potrzeby umeblowania również innych pomieszczeń. Gdy Klient potrzebuje indywidualnych rozwiązań, projektujemy wszystko, co potrzebne jest do zrealizowania danej koncepcji, następnie wykonujemy poszczególne elementy w naszym zakładzie stolarskim.

To korzystne rozwiązanie, gdy chcesz zamówić:

  • szafę o nietypowych wymiarach i cechach, na przykład z jednymi drzwiami przesuwnymi i jednymi rozwieranymi,
  • komody i witryny z indywidualnie dobraną liczbą szuflad, sposobem zamykania, dodatkowym zabezpieczeniem zamkiem,
  • szafkę RTV lub specjalny panel na ścianę pod bardzo duży telewizor, na przykład 65- czy 85-calowy.

Jest też kilka dodatkowych atutów. To między innymi możliwość wybrania:

  • materiału (między innymi płyty MDF fornirowane, laminowane lub lakierowane),
  • koloru frontów, rodzaju wykończenia (mat, satyna, błysk),
  • wymiarów do zagospodarowania nietypowych ścian, w tym skosów,
  • akcesoriów w postaci uchwytów, gałek, uchwytów korytkowych.

Zamawianie mebli pokojowych jest szybkie i wygodne w naszym punkcie w Puławach. Projektujemy od podstaw, realizujemy też wykonawstwo z projektów powierzonych.

Propozycje, które dobrze współgrają z wnętrzem

Inspiracje dotyczące designu stale się zmieniają, chociaż można odnieść wrażenie, że tendencja pozostaje jedna – dążenie do tworzenia wnętrz praktycznych, w których łatwo utrzymać porządek i przyjemnie przebywać o każdej porze. Najważniejszy jest zawsze gust przyszłych użytkowników, ich indywidualne potrzeby (na przykład miejsce na duże zbiory książek, większy stół, gdy często przyjmujesz gości). Obecnie połączenie tych wszystkich aspektów jest proste, wymaga jedynie przemyślnego doboru mebli pokojowych.

Przy większym budżecie warto rozważyć naturalne drewno, przy niższym sprawdzi się płyta z laminatem PVC. Solidne materiały oraz precyzja wykonania sprawiają, że również w niższej cenie dostępnych jest wiele propozycji, które ozdobią wnętrza Twojego domu.

Zwoleń to również miasto, w którym działamy

Sklep meblowy oraz studio projektowania Anmar znajdują się także w Zwoleniu. Z myślą o wygodzie Klientów przyjmujemy tutaj dodatkowo zlecenia kuchni na zamówienie. Stały rozwój sprawia, że oba nasze biura to miejsca, w których uzyskasz fachową poradę, zobaczysz ciekawe projekty i gotowe zestawy, otrzymasz wsparcie w podejmowaniu decyzji. Wiele osób trafia do nas z polecenia, co jest najlepszą formą rekomendacji i potwierdzeniem naszego zaangażowania w codzienną pracę.

Zakup na długie lata, swoboda aranżacyjna

Dzięki współczesnym meblom pokojowym eliminujemy wiele dawnych problemów. Bogaty wybór, różnorodność stylistyczna, funkcjonalność oraz wiele dodatkowych usprawnień to odpowiedź na rzeczywiste potrzeby właścicieli domów i mieszkań. Przy tym w wersji modułowej możliwość rozbudowania całości o dodatkowe elementy przynosi dodatkowe korzyści.

Tworzymy niedaleko Kurowa, realizujemy zamówienia z całego kraju. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Menu