Meble na wymiar w rozsądnej cenie

Realizując zamówienia dotyczące mebli na wymiar pomagamy Klientom w odpowiednim urządzeniu domów, mieszkań, miejsc pracy. Dotyczy to zarówno niewielkich pojedynczych zleceń, jak też stałej lub regularnej współpracy. Proponujemy rozwiązania, które sprawiają, że każde pomieszczenie może stać się odpowiednio funkcjonalne, optymalnie zagospodarowane, przyjazne w użytkowaniu. Nasze biuro projektowe i sklep w Puławach to adres, który warto poznać, gdy potrzebujesz mebli na zamówienie w określonym budżecie.

Tak urządzisz dowolną przestrzeń

Projektujemy zabudowy poszczególnych pomieszczeń oraz wyposażenie całych nieruchomości, zależnie od potrzeb. Znajomość aktualnych trendów oraz korzystanie z surowców i materiałów wysokiej jakości przekładają się na ciekawe aranżacje. Najważniejszą kwestią jest zawsze gust osoby zamawiającej co do kolorystyki, rodzaju wykończenia (mat, błysk, satyna), chęci zastosowania stonowanych połączeń lub kontrastów.

KUCHNIA 4
KUCHNIA na zamowienie
KUCHNIA pod wymiar
meble na zamowienie
meble pod wymiar
KUCHNIA 4
Czytaj dalej

Na zamówienie projektujemy i tworzymy między innymi:

 • meble kuchenne – od prostego wzornictwa i standardowych materiałów po design nowoczesny z zastosowaniem drewna, granitowych blatów, ekskluzywnych baterii,
 • garderoby – może to być garderoba jako osobne pomieszczenie z odrębnym wejściem, jak też część innego wnętrza, zwykle sypialni lub salonu,
 • meblościanki – one również wpisują się w koncepcję mebli na wymiar, gdy potrzebna jest określona wielkość półek, długość blatów czy wysokość frontów,

a także meble:

 • łazienkowe – możemy zaprojektować system niezbędnych szafek, szuflad, blatów, a także zabudowę pralki oraz suszarki,
 • dziecięce i młodzieżowe – takie, dzięki którym łatwo zachować porządek, mieć miejsce na naukę, relaks, hobby,
 • biurowe – do zagospodarowania poszczególnych pokojów zarządu oraz pracowników, ale też na potrzeby stale popularnych open space.

Realizujemy również projekty powierzone, a w oparciu o indywidualne ustalenia rozbudowujemy oraz uzupełniamy gotowe projekty o elementy zwiększające funkcjonalność i estetykę wnętrz. Znajomość kryteriów optymalnego zagospodarowania pomieszczeń w domach czy firmach jest w Anmar standardem. Bazujemy na długoletnim doświadczeniu, czerpiemy inspiracje zarówno z klasyki, jak i z najnowszego wzornictwa, aby tworzyć unikalne połączenia.

Materiały do tworzenia mebli na wymiar

Mnogość dostępnych obecnie materiałów oraz techniki wykończenia warstwy wierzchniej sprawiają, że możemy tworzyć podobne wizualnie meble na zamówienie, lecz w różnych opcjach cenowej. Różnice dotyczą dotyczą głównie tego:

 1. czy fronty będą wykonane z drewna litego, czy z materiałów drewnopochodnych,
 2. jaki materiał zostanie użyty do wykonania korpusów oraz boków (drewno, MDF, inne),
 3. z czego wykonane zostaną obrzeża (profile PVC, melaminowe, stylizowane na metal),
 4. jak zaawansowane technologicznie będą prowadnice oraz zawiasy,
 5. co będzie stanowić wyposażenie dodatkowe (przykład: oświetlenie, gniazdka pop-up).

Najbardziej trwałe jest drewno naturalne, natomiast płyty MDF są na tyle udoskonalone, że również od lat sprawdzają się w domowych, biurowych i innych wnętrzach. Odwiedzając Anmar w Puławach możesz skorzystać z pomocy naszych doradców i wybrać wersję najlepszą dla siebie.

Projektujemy i przyjmujemy zamówienia również w Zwoleniu

Zamówienie możesz złożyć także w naszym punkcie w Zwoleniu. Tutaj działa biuro projektowe, przyjmujemy między innymi zlecenia dotyczące mebli kuchennych. Warto porozmawiać z naszymi projektantami, którzy w oparciu o indywidualne potrzeby, charakter pomieszczeń, które mają być urządzone, a także budżetu przeznaczonego na ten cel zaproponują ciekawe rozwiązania. Do dyspozycji Klientów oprócz mebli na wymiar są także gotowe zestawy uznanych producentów. Możemy dzięki temu pomóc również osobom, którym zależy na szybkim urządzeniu domu, miejsca pracy czy innego obiektu.

Wystarczy jedna wizyta, aby omówić szczegóły, uzyskać odpowiedzi na pytania, zobaczyć przykładowe realizacje.

Od koncepcji po profesjonalny montaż

Nasi Klienci to zarówno osoby, które mają pomysł na urządzenie swojego domu czy mieszkania, potrzebują realizacji na podstawie dostarczonych nam projektów, jak też właściciele szukający indywidualnych rozwiązań, przygotowanych od początku przez projektanta. W obu przypadkach Anmar służy pomocą. Lata obecności na rynku sprawiły, że z powodzeniem realizujemy powierzone nam zadania.

Wszechstronna, kilkuetapowa obsługa może dotyczyć zarówno doradztwa, wykonania pomiarów, stworzenia projektu lub projektów z uwzględnieniem materiałów. Następnie stolarz wykonuje meble na zamówienie, które docelowo zostaną przewiezione ze stolarni mieszczącej się niedaleko Kurowa i zamontowane we wskazanym miejscu.

Zapraszamy do Puław, warto wcześniej skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Menu